Oferty pracy

Administrator systemów informatycznych / DevOps Engineer

Zakres obowiązków:

  • instalacja, konfiguracja i zarządzanie systemami operacyjnymi Windows/Linux
  • projektowanie architektury serwerowej pod projekty IT
  • wsparcie projektów IT od strony infrastruktury serwerowej
  • administracja systemami bezpieczeństwa
  • automatyzacja prac utrzymania serwerów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Windows oraz Linux
  • doświadczenie w administracji systemami WWW
  • umiejętność pisania skryptów Bash/PowerShell
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z MS SQL Server
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość narzędzi z obszaru konteneryzacji Docker/Kubernetes
  • mile widziana znajomość języka T-SQL

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy