Oferty pracy

Asystent ds. certyfikacji maszyn i dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji technicznej na potrzeby oznakowania CE
  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem dyrektyw i obowiązujących norm
  • identyfikowanie wymagań prawnych i normatywnych pod kątem wykonania analizy ryzyka i sporządzania dokumentacji CE
  • udoskonalanie standardów dokumentacji projektowej
  • ocena maszyny / stanowiska pod kątem systemów bezpieczeństwa, zachowania standardów, BHP

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw bezpieczeństwa maszyn, ogólnych przepisów BHP dotyczących maszyn
  • znajomość dyrektywy maszynowej i narzędziowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • dobra znajomość MS Word i MS Excel

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach