Oferty pracy

Ekspert ds. BHP

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bezpieczeństwem pracowników i współpracowników AIUT pracujących w biurze i w warsztatach własnych oraz na obiektach przemysłowych u klienta
  • definiowanie polityk bezpieczeństwa dla dostarczanych rozwiązań i dopuszczenia tworzonych przez AIUT maszyn
  • ustalanie z klientem zasad wdrożenia i eksploatacji systemów
  • wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP, prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzenie i ewidencjonowanie szkoleń z zakresu BHP
  • opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych
  • tworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowania w zakresie BHP, ppoż.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ochrony ppoż.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)
  • kreatywność, twórcze podejście do codziennych obowiązków
  • gotowość i otwartość do współuczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w ramach zespołów rozwojowych

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach