Elektryk

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą
  • montaż aparatury kontrolno – pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych
  • montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie elektryczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektryczna)
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV
  • doświadczenie w zawodzie elektryka
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka w realizacjach projektów w przemyśle
  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych, oraz posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP (zakres aparatury kontrolno-pomiarowej)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności