Oferty pracy

Embedded Software Developer

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania wbudowanego (embedded)
  • implementacja protokołów komunikacyjnych i integracja z urządzeniami firm trzecich
  • ścisła współpraca z zespołem elektroników przy projektowaniu urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem jakości przy testach i wdrożeniach

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • studia na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym
  • praktyczna znajomość języka C/C++
  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki
  • rozumienie podstaw programowania mikrokonktrolerów
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania embedded

Mile widziane:

  • realizacja własnych projektów opartych na mikrokontrolerach jednoukładowych ARM
  • znajomość systemu Linux oraz systemów czasu rzeczywistego

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków w pracy, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach realizowanych dla największych koncernów w Polsce i na świecie
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania