Oferty pracy

Embedded Tester

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja sprzętu i oprogramowania urządzeń IoT
  • analiza wymagań, przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych
  • nadzór nad procesem certyfikacji urządzeń
  • praca z narzędziami wspomagającymi proces testowy (Jira, Confluence, Xray)
  • testowanie oprogramowania współpracującego z urządzeniami
  • przygotowanie prototypów i środowiska testowego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • studia na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym
  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki
  • umiejętność programowania w jednym z wybranych języków (C, C++, C#, Python)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć podnoszenia własnych umiejętności i kompetencji

Mile widziane:

  • znajomość języków skryptowych i SQL
  • znajomość GSM (2G/3G/4G/5G) i tematyki komunikacji radiowej w pasmach ISM

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków w pracy, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach realizowanych dla największych koncernów w Polsce i na świecie
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania