Oferty pracy

Frezer CNC

💡OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa frezarek sterowanych numerycznie.
  • Analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi).
  • Pomiar wykonywanych detali przy użyciu podstawowych narządzi pomiarowych.
  • Przygotowanie programów na wytwarzane detale.
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi.

📋WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kategorii B.

❤️MILE WIDZIANE:

  • Znajomość sterowania Fanuc i/lub Heidenhain.

🎁OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Nastawienie na długofalową współpracę.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji w strukturze firmy.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, karta sportowa).
  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz imprezy integracyjne.