Oferty pracy

Frezer CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • przygotowanie programów na wytwarzane detale
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie mechaniczne lub pokrewne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość sterowania Fanuc i/lub Heidenhain

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do posiłków, MyBenefit, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • szkolenie w zakresie sterowania
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności