Oferty pracy

Frontend Developer

Jeśli chcesz:

• współtworzyć system przetwarzania danych IoT oparty na mikrousługach

• poznawać aktualne wzorce architektury systemów i implementować je w praktycznych zastosowaniach

• mieć realny wpływ na architekturę tworzonych komponentów oraz ich funkcjonalność

• podjąć wyzwanie przetwarzania i analizy masowych ilości danych

• pracować w oparciu o nowoczesne technologie dostępne w świecie IT

• chcesz współtworzyć rozwiązanie dostarczane na międzynarodowe rynki

przyłącz się do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój funkcjonalności dla innowacyjnych aplikacji po stronie front-end

  • Rozpoznanie i ewaluacja nowych narzędzi, frameworków i wzorców

  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu (projektowanie architektury, programowanie, DevOps)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • o React

  • o Angular

  • o TypeScript

  • o JavaScript

  • o CSS

  • o Jira

  • o Confluence

  • o GIT/TFS

Mile widziane:

  • NET Framework lub .NET Core

  • C#

  • PostgreSQL

Oferujemy:

  • miejsce pracy z doskonałą atmosferą
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość udziału w ambitnych i rozwojowych projektach
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych