Oferty pracy

Inżynier elektronik

Szukamy Inżyniera Elektronika, który dołączy do zespołu Elektroników Projektantów w naszej firmie. Zespół składa się z czterech osób, które współpracują z inżynierami, aby opracować kompleksowe rozwiązania elektroniczne.

💡OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie rozwiązań elektronicznych w zakresie tworzenia schematów ideowych oraz projektowanie obwodów elektronicznych
  • poszukiwanie rozwiązań projektowych
  • rozpoznawanie rynku i weryfikacja nowych technologii
  • przygotowywanie opisów technicznych i kosztorysów projektowanych rozwiązań

📋OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze elektroniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych
  • znajomość środowiska Altium Designer
  • znajomość najnowszych trendów i technologii w dziedzinie elektroniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność

❤️MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w projektowaniu układów Ultra Low Power
  • certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w obszarze elektroniki

🎁OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • pracę w niewielkich grupach nad międzynarodowymi projektami
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od preferencji kandydata
  • elastyczne godziny pracy (pomiędzy 7:00 a 18:00)
  • indywidualną ścieżkę rozwoju dostosowaną do umiejętności i oczekiwań pracownika
  • poszerzanie wiedzy w zakresie pełnionych obowiązków oraz specjalistyczne szkolenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • możliwość uczestniczenia w targach branżowych, np. Electronica (Monachium)
  • pakiet świadczeń dodatkowych (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, stołówkę pracowniczą, zajęcia jogi)
  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz imprezy integracyjne.