Oferty pracy

Inżynier Elektronik

Zakres obowiązków:

  • praca w niewielkich grupach nad międzynarodowymi projektami
  • projektowanie rozwiązań elektronicznych w zakresie tworzenia schematów ideowych oraz projektowania obwodów drukowanych
  • projektowanie układów radiowych bliskiego i dalekiego zasięgu
  • przygotowywanie opisów technicznych i kosztorysów projektowanych rozwiązań
  • konstruowanie prototypów projektowanych rozwiązań
  • testowanie projektowanych rozwiązań
  • dokumentowanie prowadzonych prac
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu – programistami, testerami
  • rozpoznanie rynku i weryfikacja nowych technologii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym lub pokrewnym

  • znajomość i doświadczenie w projektowaniu elektroniki cyfrowej i analogowej

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość problematyki projektowania układów radiowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w procesach spawania laserowego i hybrydowego
  • znajomość urządzeń Fronius, SKS, kontrolerów Matuschek, Harms&wende (szkolenia i certyfikaty)
  • podstawowa umiejętność programowania robotów (ABB, Fanuc, Kuka)

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • dogłębne poszerzenie wiedzy w zakresie pełnionych obowiązków

  • możliwość wyjazdów na szkolenia i targi

  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • pakiet świadczeń dodatkowych (MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)

  • dofinansowanie obiadów i darmowa kawa