Oferty pracy

Inżynier Mechanik (USA)

Zakres obowiązków:

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Mechanika/Konstruktora Budowy Maszyn do naszego oddziału w USA w  Greenville (wyjazd na kilkuletni kontrakt).Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • opracowywanie koncepcji układów mechatronicznych na etapie ofertowania oraz realizacji projektów
  • analiza i odpowiedni dobór elementów w celu prawidłowej realizacji projektów
  • analiza realizowanych projektów pod kątem uzyskania najlepszych rozwiązań jakościowych uwzględniając aspekty ekonomiczne
  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby realizacji projektów
  • nadzór nad pracami montażowymi

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowy maszyn
  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika Budowa Maszyn lub pokrewny kierunek)
  • wiedza z zakresu projektowania układów pneumatycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdu na min. 2-letni kontrakt do USA po uprzednim kilkumiesięcznym wdrożeniu w siedzibie głównej AIUT w Gliwicach
  • mile widziana znajomość programu Inventor
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania
  • sumienność i umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń dodatkowych w USA (m.in. opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie)
  • pomoc w procesie relokacji (m.in. opłacenie kosztów przelotu, zagwarantowanie mieszkania na okres pierwszych miesięcy pobytu w USA, udostępnienie samochodu służbowego oraz karty paliwowej)