Oferty pracy

Inżynier Mechanik

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji układów mechatronicznych na etapie ofertowania oraz realizacji projektów

  • analiza i odpowiedni dobór elementów w celu prawidłowej realizacji projektów

  • analiza realizowanych projektów pod kątem uzyskania najlepszych rozwiązań jakościowych uwzględniając aspekty ekonomiczne

  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby realizacji projektów

  • nadzór nad pracami montażowymi

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika lub pokrewny)
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu Inventor – mile widziane
  • wiedza z zakresu projektowania układów pneumatycznych - mile widziane
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć do intensywnej nauki i zdobywania praktycznej wiedzy

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia