Inżynier Spawalnik

Zakres obowiązków:

  • wsparcie oraz nadzór nad procesami spawania budowanych zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych
  • rozwijanie i optymalizacja procesów w obszarze spawania (spawanie MIG/MAG, zgrzewanie punktowe, zgrzewanie garbowe, lutospawanie, spawanie laserowe)
  • analizowanie wykonalności procesów spawania i zgrzewania
  • zapewnienie odpowiedniej jakości procesów spawania i zgrzewania budowanych zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych
  • szkolenia wewnętrzne w obszarze procesów spawalniczych
  • zapewnienie pomocy technicznej w trakcie realizacji projektów i uruchomień
  • pozyskiwanie projektów z obszaru spawania i zgrzewania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • tytuł międzynarodowego inżyniera spawalnictwa IWE
  • minimum 5 lat doświadczenia w procesach spawalniczych w branży automotive
  • doświadczenie w zrobotyzowanych procesach spawalniczych
  • umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy i umiejętności
  • samodzielność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych zadań

Mile widziane:

  • doświadczenie w procesach spawania laserowego i hybrydowego
  • znajomość urządzeń Fronius, SKS, kontrolerów Matuschek, Harms&wende (szkolenia i certyfikaty)
  • podstawowa umiejętność programowania robotów (ABB, Fanuc, Kuka)

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • przyjazną atmosferę pracy