Oferty pracy

Junior .Net Developer

Jeśli chcesz:

• współtworzyć system przetwarzania danych IoT oparty na mikrousługach

• poznawać aktualne wzorce architektury systemów i implementować je w praktycznych zastosowaniach

• mieć realny wpływ na architekturę tworzonych komponentów oraz ich funkcjonalność

• podjąć wyzwanie przetwarzania i analizy masowych ilości danych

• pracować w oparciu o nowoczesne technologie dostępne w świecie IT

• chcesz współtworzyć rozwiązanie dostarczane na międzynarodowe rynki

przyłącz się do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój funkcjonalności dla innowacyjnych aplikacji po stronie back-end

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Agile management

  • Core reviews

  • Unit tests

  • Integration tests

  • Issue tracking tool

Oferujemy:

  • pracę nad nowoczesnym ekosystemem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych pochodzących z urządzeń Internetu Rzeczy (IoT)
  • wykorzystanie aktualnych trendów w projektowaniu architektury systemów
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, kafeteria MyBenefit)
  • wykorzystanie różnorodnych wzorców projektowych
  • projekty prowadzone w metodykach zwinnych
  • pracę w małym, dobrze zorganizowanym zespole
  • wsparcie zespołu przy rozwiązywaniu problemów, wsparcie PMO
  • szkolenia wewnętrzne