Oferty pracy

Kierownik Branży Systemów Intralogistycznych

Gliwice, Łódź, Rzeszów, Poznań

AIUT to firma rodzinna, największy w Polsce integrator systemów dla przemysłu, realizujący projekty inżynierskie na całym świecie. Firma dostarcza przedsiębiorstwom zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych oraz logistyki wewnętrznej, w tym systemów automatyzujących transport towarów przy udziale autonomicznych robotów mobilnych. AIUT posiada sieć oddziałów w Polsce oraz spółki (centra kompetencji) za granicą: USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech i Rumunii.

Projektujemy i wykonujemy pod klucz stacje zrobotyzowane, gniazda oraz linie produkcyjne, tworzymy własne rozwiązania IoT oraz systemy IT dla przemysłu. Jesteśmy firmą inżynierską, nasze zespoły badawczo-rozwojowe tworzą innowacyjne produkty i nowe technologie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności w obszarze transportu autonomicznego, magazynów automatycznych, cyfryzacji i optymalizacji procesów logistycznych, tworzymy nowy dział zaawansowanych systemów intralogistycznych. Poszukujemy przedsiębiorczego inżyniera, który zaangażuje się w sprzedaż i koordynację wdrożeń oraz będzie współtworzył strategię rozwoju branży.

Zakres obowiązków:

  • definiowanie specyfikacji, nadzór nad projektowaniem i symulacją
  • koordynowanie prac projektowych i zespołów inżynierskich
  • współtworzenie strategii rozwoju produktów
  • budowanie pozycji rynkowej firmy, uczestnictwo w przedsięwzięciach marketingowych
  • obsługa kluczowych klientów
  • obsługa procesów sprzedażowych, ofertowanie i negocjacje umów
  • analiza rynku, trendów i rozwoju technologicznego
  • budowanie sieci partnerów technologicznych i dostawców

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki (automatyka, robotyka mechatronika, mechanika, IT w obszarach przemysłu)
  • 5 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze inżynieryjnym, systemów logistycznych lub produkcji
  • znajomość języka angielskiego (C1)
  • doświadczenie we współpracy w klientem, zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość zagadnień zarządzania projektami według metodyki PMBOK lub Agile
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz współpracy z partnerami
  • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania magazynów lub procesów przemysłowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, świadczenia z funduszu socjalnego)
  • możliwość współtworzenia globalnej marki technologicznej
  • międzynarodowe środowisko pracy w ambitnym zespole specjalistów
  • inspirujące zadania zapewniające zdobycie szerokiego doświadczenia technicznego
Przejście do aplikacji e-rekruter

AIUT new player in automated intralogistic