Oferty pracy

Kierownik Oddziału

Wrocław, Rzeszów, Poznań, Łódź

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie całokształtem działalności projektowo-dystrybucyjnej oddziału w obszarze produktów automatyki magazynowej, w tym planowanie, organizowanie struktur projektowo-handlowych i zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału
  • zarządzanie Biurem Projektów i komórką R&D w zakresie systemów transportowych
  • przeprowadzanie analizy potrzeb i wymagań klienta względem aranżacji przestrzeni składowania i automatyzacji pracy, wielkości strumieni przepływu towarów w magazynie, parametrów ładunków, palet, kartonów i innych nośników transportowych
  • projektowanie logistyczne potencjalnych rozwiązań przepływu towarów w magazynach dystrybucyjnych i e-commerce, w oparciu o oferowane systemy transportu przenośnikowego i urządzenia automatyzujące pracę,
  • przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i uzgodnień umownych z klientami
  • monitoring przebiegu realizacji zawartych z klientem umów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • ukończone studia inżynierskie ( preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.),
  • komunikatywność
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • kreatywność projektowa, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • podstawowa umiejętność pracy w programie AutoCad
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń dodatkowych