Oferty pracy

Koordynator Produkcji i Montażu

Wrocław, Rzeszów, Poznań, Łódź

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie montaży/instalowania maszyn i urządzeń wg. dokumentacji
  • planowanie i terminowa realizacja prowadzonych montaży
  • nadzór inżynierski za zgodność wykonywanych prac i produktów z projektem konstrukcyjno-technologicznym
  • kierowanie podległym zespołem monterów
  • dobór odpowiednich zasobów do potrzeb wykonania zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ, prawa pracy i zarządzeń obowiązujących w miejscach montażu
  • monitoring efektywności, terminowości oraz jakości wykonywanych prac
  • wypełnianie bieżącej dokumentacji w ramach obowiązującego w spółce systemu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne wyższe (mechaniczne, elektrotechniczne, mechatroniczne)
  • znajomość zagadnień z zakresu montażu maszyn/urządzeń mechanicznych produkcji mechanicznej, kontroli jakości, instalacji pneumatycznych, elektrycznych
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • dobra znajomość rysunku technicznego i programów środowiska Auto-Cad
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń dodatkowych