Oferty pracy

Młodszy Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:

  • przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej.
  • przygotowanie obmiarów robót.
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną.
  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów.
  • sprawdzanie prawidłowości dokumentów wystawianych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej podwykonawców z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa.
  • prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum po zakończeniu budowy.
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • umiejętność przedmiarowania
  • prawo jazdy kat. B.
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca
  • umowę o pracę lub umowę B2B – działalność gospodarcza
  • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym zespole, zmotywowanym do osiągania celów
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, i inne)
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego - w tym jako praktyki pod kątem przyszłych uprawnień.