Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna projektów,

  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji handlowej i pism urzędowych,

  • współpraca z firmami transportowymi, urzędami i agencjami celnymi,

  • organizacja pobytu pracowników zagranicą i szacowanie kosztów pobytu,

  • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych zadań,

  • kalkulacja, fakturowanie i monitorowanie należności, sporządzanie raportów i analiz

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (np. administracja, filologia, zarządzanie),

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • samodzielność, gotowość i zdolność do szybkiego uczenia się,

  • elastyczność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka zdrowotna, MyBenefit, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),

  • przyjazną atmosferę pracy.