Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Zakres obowiązków:

  • organizacja transportów drogowych/lotniczych/morskich/kolejowych

  • tworzenie dokumentacji handlowych (faktury, CMR, listy przewozowe)

  • wyszukiwanie nowych przewoźników

  • odpowiedzialność za kwestie celne

  • prowadzenie komunikacji z klientem

  • tworzenie analiz i podsumowań

  • współpraca z działami: magazyn, księgowość, sprzedaż i zakupy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Zarządzanie)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra organizacja pracy

  • dokładności i samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • analityczne myślenie i umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy:

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • przyjazną atmosferę pracy.