Oferty pracy

PMO Manager

PMO manager zapewnia sprawne działanie biura zarządzania projektami (Project Management Office). Jest odpowiedzialny za kreowanie dobrych praktyk prowadzenia projektów, nadzór nad portfelem projektów prowadzonych w firmie, szkolenia dla Project Managerów oraz nadzór nad rozwojem narzędzi wspomagających zarządzanie projektami. Wykonywane przez niego zadania pozwalają uniknąć niepowodzeń w trakcie planowania, wdrażania, a później kontrolowania przebiegu działań związanych z konkretnym projektem.

Zakres obowiązków:

  • nadzór na portfelem projektów, w tym koordynacja przepływu informacji pomiędzy projektami
  • wsparcie i szkolenia Project Managerów w zakresie metodyki prowadzenia projektów
  • tworzenie dobrych praktyk prowadzenia projektów
  • prowadzenie zapisów dotyczących "lessons learned" i wniosków z prowadzonych projektów
  • wsparcie Project Managerów w planowaniu i organizacji projektów
  • wsparcie Project Managerów w tworzeniu harmonogramu prac projektowych
  • wsparcie zespołów projektowych w przypadku zaistnienia sytuacji nieprzewidzianych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych projektów
  • przygotowywanie raportów
  • nadzór nad rozwojem i wdrażaniem nowych narzędzi wspomagających zarządzanie projektami
  • organizowanie wewnętrznych spotkań
  • kontrola pracy własnej oraz całego zespołu
  • współpraca z ekspertami z różnych dziedzin

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • praktyczna znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (MS Project, Jira, inne)
  • praktyczna znajomość różnych metodyk zarządzania projektami
  • kompetencje przywódcze
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • proaktywność i samodzielność w działaniu
  • determinacja w dążeniu do celu
  • komunikatywność
  • nienaganna kultura osobista
  • mile widziany certyfikat PMI

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • przyjazną atmosferę pracy