Oferty pracy

Pracownik wsparcia produkcji i wdrożeń produktu

Zakres obowiązków:

  • obróbka mechaniczna obudów urządzeń elektronicznych
  • montaż elektroniki
  • testy ICT oraz FCT układów elektronicznych
  • współpraca przy uruchamianiu i utrzymywaniu zrobotyzowanych linii produkcyjnych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany profil elektroniczny lub informatyczny)
  • umiejętności manualne w zakresie montażu elektroniki i mechaniki
  • kreatywność, nieszablonowe myślenie
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • sumienność
  • dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju
  • szkolenia i wsparcie doświadczonych specjalistów AIUT