Oferty pracy

Pracownik Serwisu

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka serwisowanych urządzeń
  • naprawa bądź wymiana elementów mechanicznych
  • przestrzeganie zasad ochrony ESD
  • przeprowadzanie testów ICT oraz FCT układów elektronicznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość podstaw elektroniki
  • sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • szerokie możliwości rozwoju
  • styczność z nowoczesnymi technologami IoT
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje