Oferty pracy

Programista .NET

Zakres obowiązków:

  • implementacja aplikacji desktopowych oraz WWW (w środowiskach .NET, C#, Angular, SQL Server)
  • pomoc w dokumentowaniu zaimplementowanych aplikacji oraz bibliotek (także w języku angielskim)
  • podstawowe czynności administracyjne związane z utrzymaniem serwerów bazodanowych
  • prace związane z bieżącym utrzymaniem i rozwojem aplikacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość platformy Microsoft.NET w kontekście programowania w języku C#
  • znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Informatyka lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Mile widziane:

  • znajomość technologii związanych z realizacją aplikacji WWW (Angular JS/2+, TypeScript, JavaScript, CSS, HTML)

Oferujemy:

  • miejsce pracy z doskonałą atmosferą
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość udziału w ambitnych i rozwojowych projektach
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)