Oferty pracy

Project Manager

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych światowej klasy rozwiązań z dziedziny telemetrii i IT w kraju i zagranicą (m.in. USA)
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie trwałych, długofalowych relacji z Klientami, Partnerami oraz Podwykonawcami
  • identyfikacja potrzeb nowych klientów, sporządzanie ofert, negocjowanie warunków umów handlowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów – z branży IT lub pokrewnej
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość metodyk i narzędzi do zarządzania projektami
  • umiejętność skutecznej komunikacji oraz nawiązywania relacji biznesowych
  • elastyczność, otwartość na zmiany, pozytywne nastawienie oraz zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • gotowość do odbywania częstych zagranicznych podróży służbowych, w tym długotrwałych wyjazdów projektowych do USA
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość branży paliwowej
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość Jira, Confluence

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku, w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • uczestnictwo w ciekawych, rozwojowych projektach w kraju i na świecie
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych produktów telemetrycznych oraz IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)