Oferty pracy

Projektant/Konstruktor

Gliwice, Rzeszów, Poznań, Łódź

Zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn i urządzeń (systemy transportowe, automatyzacja procesów produkcyjnych)
  • tworzenie modeli 3D według zatwierdzonej koncepcji
  • współpraca z Działem Sterowania
  • dobór i projektowanie elementów składowych linii
  • przygotowanie dokumentacji dla dostawców i współpraca z Działem Zakupów
  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej
  • analizowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa i obsługi maszyn
  • wsparcie Działu Produkcji w fazie montażu
  • współpraca z Pionem Handlowym oraz Działami Produkcji i Zakupów
  • udział w pracach rozwojowych nowych produktów i wdrażaniu nowych technologii produkcji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz technologii obróbki stali
  • znajomość norm i wymogów technicznych
  • obsługa Autocad oraz Inventor
  • umiejętność obsługi MS Excel
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • sumienność i terminowość wykonywanych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń dodatkowych