Oferty pracy

Specjalista ds. Connectivity loT

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącej współpracy z operatorami GSM, w zakresie zakupu i utrzymania kart SIM
  • Poszukiwanie operatorów, dostawców usług na nowych terytoriach sprzedażowych (cały świat)
  • Negocjacje warunków współpracy, umów, cen SIMów z Operatorami.
  • Współpraca z operatorami Lora, Sigfox, SAT.
  • Prowadzenie logistyki i zamówień usług IOT u operatorów
  • Zarządzanie kartami SIM i kluczami ( aktywacje, deaktywacje, swap’y, wymiany)
  • Weryfikacja i rozliczanie comiesięcznych faktur od operatorów IoT
  • Codzienny kontakt z operatorami i prowadzenie spraw operacyjnych.
  • Nadzór nad integracją usług IoT
  • Nadzór i dokumentowanie wyników testów dostępności poszczególnych technologii/operatorów na danych terytoriach.
  • Sprzedaż i Rozliczanie usług Connectivity innym jednostkom.
  • Tworzenie analiz statystycznych i finansowych
  • Aktywny udział w eventach organizowanych przez firmę.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie IoT lub u Operatora.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki branży telemetrycznej
  • Znajomość dodatkowa języka francuskiego lub holenderskiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia
  • interesującą pracę, ciekawe i ambitne zadania
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)