Oferty pracy

Specjalista ds. Obsługi Projektów

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna projektów
  • opracowywanie i tłumaczenie dokumentacji handlowej i pism urzędowych
  • współpraca z firmami transportowymi, urzędami i agencjami celnymi
  • organizacja pobytu pracowników zagranicą i szacowanie kosztów pobytu
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych zadań
  • kalkulacja, fakturowanie i monitorowanie należności
  • sporządzanie raportów i analiz

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (wymagana)
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (wymagana)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • samodzielność, proaktywność
  • dokładność i skrupulatność
  • gotowość i zdolność do szybkiego uczenia się
  • elastyczność i otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane:

  • znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)
  • przyjazną atmosferę pracy