Oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od klientów (platforma www/telefonicznie/mailowo) i systemów informatycznych (praca na ticketach)
  • udzielanie informacji i rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych
  • zdalne wsparcie oraz nadzorowanie zadań wykonywanych przez serwisantów obiektowych
  • nadzorowanie działania urządzeń w systemach telemetrycznych oraz monitorowanie prawidłowości pracy tych systemów
  • udział w dostosowywaniu systemów telemetrycznych do wymagań klienta
  • zdalne wsparcie techniczne klientów z całego świata

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zainteresowanie informatyką, telekomunikacją, automatyką, nowymi technologiami
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyczne lub pokrewne)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach realizowanych dla największych koncernów w Polsce i na świecie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju, dostosowaną do umiejętności i oczekiwań pracownika