Oferty pracy

Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych z dziedziny telemetrii i IoT w kraju i zagranicą
  • identyfikacja potrzeb nowych klientów, sporządzanie ofert, negocjowanie warunków umów handlowych
  • definiowanie budżetów oraz zakresów projektów, tworzenie planów i harmonogramów
  • koordynowanie procesu wdrożeniowego prowadzonych projektów telemetrycznych w kraju i zagranicą
  • nadzorowanie i raportowanie postępów prac, prowadzenie dokumentacji projektowej i produktowej, tworzenie procedur obsługi Klientów
  • poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w realizacji projektów
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji w zakresie realizowanych projektów/produktów z nim związanych oraz udział w spotkaniach technicznych z Klientami
  • aktywny udział w rozwoju produktów poprzez testowanie rozwiązań, zgłaszanie uwag i pomysłów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie trwałych, długofalowych relacji z Klientami, Partnerami oraz Podwykonawcami

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu projektowego
  • umiejętność skutecznej komunikacji oraz nawiązywania relacji biznesowych
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów (podsumowania, analizy, raporty)
  • orientacja na realizację celów i osiąganie sukcesów
  • elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • gotowość do odbywania delegacji służbowych w kraju i zagranicą
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • obsługa MS Project
  • znajomość Jira, Confluence
  • znajomość innych niż angielski języków obcych
  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • znajomość branży dystrybucji mediów (utility)

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)