Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie elementów elektronicznych spełniających zadane parametry

  • generowanie zamówień właściwych elementów lub podzespołów

  • weryfikowanie zgodności zakupionych materiałów/podzespołów z przesłanymi zamówieniami

  • tworzenie dokumentacji dot. zamówionych i dystrybułowanych elementów

  • nadzór nad elementami i półproduktami, oraz wydawanie ich z magazynu do produkcji urządzeń

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (elektronika, elektrotechnika)

  • podstawowe umiejętności z zakresu elektroniki

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

  • obsługa programów pocztowych i aplikacji służących do komunikacji np. Skype

  • obsługa pakietu Office (w szczególności Excel, Word)

  • komunikatywność i uczciwość

  • dokładność i dociekliwość

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca prowadzenie rozmów

Oferujemy:

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)