Oferty pracy

Starszy Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach organizacji
  • ścisła współpraca i wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie wdrażania i realizowania polityki personalnej firmy
  • aktualizacja, projektowanie i wdrażanie systemów i narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • wsparcie w tworzeniu i aktualizacji procedur i instrukcji w różnych obszarach HR
  • współtworzenie i realizacja zadań z zakresu budowania wewnętrznego i zewnętrznego wizerunku pracodawcy
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych procesów
  • rozwiązywanie problemów personalnych pracowników

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo)
  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • ciekawe zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia i rozwoju zawodowego