Oferty pracy

Inżynier Automatyk

Bydgoszcz, Rzeszów, Poznań, Łódź

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki

  • programowanie sterowników programowalnych PLC z nastawieniem na sterowniki Siemens S7 1500 / 1500 Fail Safe

  • projektowanie systemów wizualizacji TIA Portal / WinCC, systemów SCADA

  • wdrażanie systemów u klienta

  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka lub pokrewny kierunek)

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w sterowaniu systemami transportowymi / przenośnikowymi

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy kat. B

  • ważny paszport

  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach
  • pakiet świadczeń dodatkowych