Rozwiązania

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Projektujemy, wdrażamy i integrujemy zaawansowane systemy z zakresu automatyki i elektryki przemysłowej, robotyki oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), współtworząc niezawodnie prosperujące fabryki.

Dostarczamy naszym klientom zrobotyzowane linie i stanowiska produkcyjne. Wyposażamy przedsiębiorstwa w rozwiązania oparte na technologiach IoT i SI, wdrażamy inteligentne systemy monitoringu mediów i paliw. Rozbudowujemy nasze kompetencje w obszarze głębokiej analizy danych, systemów zarządzania zakładem produkcyjnym i utrzymania majątku przedsiębiorstwa.

Poznaj nasze możliwości i rozwiązania.

Intralogistyka i transport produkcyjny

Przyspiesz procesy w magazynie i na produkcji. Budujemy pod klucz automatyczne systemy magazynowe i transportowe. Poznaj rozwiązania ASRS, WMS i robot

IT dla przemysłu

Projektujemy systemy i aplikacje. Zapewniamy kompleksowe usługi IT dla wdrażanych rozwiązań.

Automatyka i robotyka

Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy pod klucz zrobotyzowane linie i stanowiska produkcyjne, systemy automatyki i zarządzania zakładem.

IoT

Inteligentne ekosystemy IoT AIUT monitorują, automatyzują i usprawniają pracę przedsiębiorstw. Poznaj rozwiązania.

Inżynieria procesowa

Automatyzujemy procesy produkcyjne m.in. w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Dostarczamy pod klucz zaawansowane systemy i instalacje.

Elektryka przemysłowa

Od blisko 30 lat realizujemy pod klucz projekty z zakresu automatyki i elektryki przemysłowej dla klientów na całym świecie. Poznaj nasze możliwości.