Oferty pracy

Inżynier Automatyk-Robotyk

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki i robotyki
  • programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA
  • programowanie systemów kontroli procesów typu DCS
  • wdrażanie systemów u klienta
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka lub pokrewny kierunek)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • ważny paszport
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • chęć do intensywnej nauki i zdobywania praktycznej wiedzy

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • otwartość na nowe okoliczności, warunki i wyzwania

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim, wielonarodowym środowisku
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych w naszych oddziałach krajowych lub zagranicznych (Greenville/US, Shenyang/CN, Mumbai/IN, Dingolfing/DE, Sebes/RO)
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania, specjalistyczne szkolenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach