Oferty pracy

Specjalista/ka ds. wsparcia technicznego

💡OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie klientów i partnerów z całego świata w powdrożeniowej obsłudze technicznej w oparciu o system zgłoszeń/ticketów,
  • realizacja zadań technicznych na styku urządzeń i IT,
  • nadzorowanie działania urządzeń w systemach telemetrycznych oraz monitorowanie prawidłowości pracy tych systemów,
  • konfiguracja systemów telemetrycznych do wymagań klienta,
  • zdalne wsparcie oraz nadzorowanie zadań wykonywanych przez serwisantów obiektowych.

📋OCZEKIWANIA:

  • masz doświadczenie w wsparciu technicznym klienta,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2) w mowie i w piśmie,
  • interesujesz się informatyką, telekomunikacją, elektroniką, nowymi technologiami IoT,
  • charakteryzują Cię wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista.

❤️MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w obsłudze systemów ticketowych,
  • znajomość zasad działania relacyjnych baz danych oraz tworzenia zapytań w SQL,
  • znajomość Jira, Confluence

🎁OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • pracę w dużym, eksperckim, wielonarodowym środowisku,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju dostosowaną do umiejętności i oczekiwań pracownika,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny, karta sportowa),
  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz imprezy integracyjne,
  • zajęcia jogi